Ogólnopolska Olimpiada
O Diamentowy Indeks AGH

al. A. Mickiewicza 30
30-059, Kraków

e-mail: diament@agh.edu.pl
tel. +48 12 617-32-63

Akademik i inne benefity

Akademia Górniczo-Hutnicza wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji na rynku nieruchomości oraz doceniając starania, osiągnięcia i zaangażowanie uczestników Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH, pragnie wesprzeć Was w dalszej edukacji.

Uprzejmie informujemy, że uczniowie, którzy:

  • wezmą udział w Olimpiadzie,
  • zdobędą tytuł Laureata lub Finalisty,

 a następnie zakwalifikują się na I rok studiów I stopnia w AGH w roku zdawania matury otrzymają wyjątkową szansę, zapewnienia sobie miejsca w domu studenckim. Wszyscy uczestnicy Olimpiady oraz Laureaci i Finaliści na pierwszym roku studiów podejmując pierwszy raz studia w AGH otrzymają zagwarantowane miejsce w jednym z naszych akademików.

AGH dysponuje własnym Miasteczkiem Studenckim https://www.miasteczko.agh.edu.pl

Dodatkowo korzyści, które oferujemy przyszłym studentom AGH to:

  • Wsparcie Finansowe – oferujemy możliwość ubiegania się o stypendia i inne formy wsparcia finansowego, a dla laureatów Olimpiady stypendium z Własnego Funduszu. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj https://www.dss.agh.edu.pl/swiadczenia/swiadczenia-w-pigulce/
  • Opiekę zdrowotną – na terenie AGH znajduje się Przychodnia Akademicka Scanmed https://scanmed.pl  która od wielu lat świadczy bezpłatne usługi na rzecz społeczności akademickiej AGH.
  • Potężne zaplecze naukowe – nasza Uczelnia oferuje bogate środowisko akademickie, dostęp do nowoczesnych zasobów oraz wykwalifikowaną kadrę naukową, która pomaga w rozwoju naukowym i osobistym.
  • dla kandydatów na studia I-go stopnia tzw. Prymusów – w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” AGH przygotowała program „Prymusi AGH” https://rekrutacja.agh.edu.pl/prymusi-agh/ oferujący dodatkową możliwość rozwoju naukowego w ramach nieodpłatnych kursów albo opieki tutora, a także pomocy w zakwaterowaniu w postaci bezpłatnego miejsca w domu studenckim w ramach tego programu.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej diament.agh.edu.pl oraz skontaktowania się z nami pod adresem diament@agh.edu.pl  w celu uzyskania dalszych informacji.

OLIMPIADA OBJĘTA JEST PATRONATAMI


MeN
Małopolska
CBK