Ogólnopolska Olimpiada
O Diamentowy Indeks AGH

al. A. Mickiewicza 30
30-059, Kraków

e-mail: diament@agh.edu.pl
tel. +48 12 617-32-63

XVII Ogólnopolska Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH z patronatem honorowym CBK PAN

Z przyjemnością informujemy, że XVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH została objęta patronatem honorowym Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk.

Decyzja

Fascynacja nauką, poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania pojawiające się  podczas przygotowań do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie O Diamentowy Indeks AGH stają się wyjątkową okazją do pogłębiania wiedzy szczególnie z przedmiotów ścisłych tj. matematyka, fizyka, chemia, informatyka oraz geografia z elementami geologii.

Uczeń poszukując źródeł inspiracji, chcąc poszerzać swoje horyzonty na stronie internetowej CBK PAN może zaznajomić się z osiągnięciami naukowców, nowoczesnymi technologiami, czy odnaleźć wskazówki jak analizować problemy dotyczące współczesnego świata. Może wzbogacić swoją wiedzę o aktualne dane, poznać obszar badań z zakresu astronomii, astronautyki oraz dziedzin pokrewnych.
Nauczyciele dzięki informacjom i materiałom dydaktycznym dostępnym na stronie internetowej CBK PAN mogą urozmaicić lekcje i zajęcia dodatkowe prowadzone w szkole.

OLIMPIADA OBJĘTA JEST PATRONATAMI


MeN
Małopolska
CBK