10.05.2021

Wyniki etapu centralnego


Drodzy laureaci i finaliści dziś zostały opublikowane w systemie e-Diament szczegółowe wyniki z III etapu XIV Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH". Poniżej lista laureatów i finalistów.

Serdecznie gratulujemy uzyskanego tytułu.

Tegorocznych maturzystów zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej dla kandydatów zawierających informacje związane z zasadami przyjmowania na studia laureatów oraz finalistów olimpiad stopnia centralnego. Wykaz kierunków studiów dostępnych dla laureatów Olimpiady a prowadzonych w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie w zależności od uzyskanego stopnia znajdują się na ww. stronie.

Przypominamy, że z postępowania kwalifikacyjnego zwolnieni są laureaci i finaliści olimpiad stopnia centralnego. Ze zwolnienia tego mogą skorzystać maturzyści tylko raz i tylko w roku uzyskania świadectwa dojrzałości. Laureaci którzy na stronie rekrutacji dokonają od 1 czerwca 2021 r. rejestracji elektronicznej w systemie e-Rekrutacja zostaną przyjęci z pominięciem warunków rekrutacji na zasadach określonych w ww. Uchwale Senatu AGH.

Zaświadczenia o uzyskanym tytule zostaną wysłane na adresy podane w systemie e-Diament. Prosimy o sprawdzenie poprawności adresu podanego w systemie. W przypadku nieścisłości prosimy o przesłanie na adres mailowy diament@agh.edu.pl poprawnego adresu.

Wszystkich uczestników Olimpiady serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą AGH dla kandydatów.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Lista laureatów i finalistów XIV Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH"