21.04.2022

Wirtualny Dzień Otwarty AGH – 22 kwietnia 2022 r.

Abstrakcyjna grafika przypominająca rysunek komiksu. Znajdują się na niej kobieta i mężczyzna. Kobieta ma na twarzy maseczkę w kolorach AGH. Trzyma w rękach kolbę i probówkę. Mężczyzna trzyma notatnik i długopis.

Dzień Otwarty AGH 2022

22 kwietnia 2022 r. zapraszamy tegorocznych maturzystów i wszystkich licealistów do udziału w Dniu Otwartym AGH. Podczas wirtualnego spotkania będzie można poznać reprezentantów wszystkich wydziałów oraz wielu organizacji studenckich, a także uzyskać informacje na temat studiów w AGH. Tematem przewodnim będzie ekologia i ochrona środowiska. Start o godz. 9.30.

Wśród wielu zaplanowanych atrakcji znajdują się m.in.:

• spotkania z przedstawicielami każdego wydziału,
  • wydziałowe filmy promocyjne,
  • prezentacja jednostek AGH,
  • rozmowy z ekologami,
  • studenckie pomysły wspierające środowisko naturalne.

Spotkanie potrwa do godz. 12.30, po czym zainteresowani będą mogli przenieść się na wydziałowe profile społecznościowe.

Szczegółowy harmonogram Wirtualnego Dnia Otwartego będzie systematycznie uzupełniany. Aby być na bieżąco, wystarczy śledzić wydarzenie.

Wydarzenie będzie transmitowane na profilu AGH na Facebooku oraz na kanale uczelni na YouTube.

Oferta dla kandydatów na studia w AGH dostępna jest na stronie kandydaci.agh.edu.pl.