20.12.2018

Uczestnicy II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w roku akademickim 2018/2019


Poniżej prezentujemy wykaz oraz liczbę uczestników z poszczególnych szkół, którzy w I etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w roku akademickim 2018/2019 uzyskali co najmniej 70% punktów.

 

Szkoła Liczba uczestników II etapu ODI
Andrychów 11
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie 11
Bełchatów 5
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 5
Będzin 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 1
Białystok 60
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 10
II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 36
III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 4
IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 9
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku 1
Biecz 2
Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego 2
Bielsko-Biała 59
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 5
III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 3
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego 5
Technikum nr 1 1
V Liceum Ogólnokształcące 45
Biłgoraj 35
II Liceum Ogólnokształcące 8
Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych 24
Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju 1
Technikum Mechaniczno-Elektryczne 2
Bobowa 1
Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego 1
Bochnia 11
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego 10
Publiczne Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica 1
Brzesko 3
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 2
Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1
Brzozów 8
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego 8
Busko-Zdrój 3
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 3
Bydgoszcz 9
I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 3
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 1
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko 2
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3
Bytom 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia 2
Bytów 6
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących 6
Chełm 3
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego 2
Technikum nr 2 w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko 1
Chojnice 14
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa 14
Chorzów 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego 2
Chrzanów 5
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 5
Ciechanowiec 1
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowym im. Jarosława Iwaszkiewicza 1
Cieszyn 19
I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego 4
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika 14
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego 1
Czerwionka-Leszczyny 2
Liceum Ogólnokształcące 2
Częstochowa 6
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Społecznego Towarzystwa Oświatowego 1
II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta 2
IX Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida 1
VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 2
Dąbrowa Górnicza 13
I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego 1
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 12
Dębica 35
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły 6
II Liceum Ogólnokształcące 25
Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4
Elbląg 1
II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 1
Ełk 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 2
Gdańsk 34
Gdańskie Liceum Autonomiczne 32
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 2
Gdynia 4
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP 3
VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego 1
Gilowice 6
Liceum Ogólnokształcące 6
Giżycko 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego 2
Gliwice 14
I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 6
Technikum nr 2 w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym im. Marii Skłodowskiej-Curie 1
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 7
Gniezno 1
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki 1
Gorlice 10
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera 9
II Liceum Ogólnokształcące 1
Gorzów Wielkopolski 15
I Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 3
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie 6
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie 1
Grudziądz 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego 1
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego 1
Hrubieszów 6
Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica 5
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki 1
Iława 5
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego 5
Inowrocław 28
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 3
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 25
Janów Lubelski 5
Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza 5
Jarosław 16
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego 4
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 12
Jasło 12
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego 12
Jastrzębie Zdrój 5
III Liceum Ogólnokształcące 1
Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego 4
Jaworzno 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 1
Jelenia Góra 4
III Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego 4
Jędrzejów 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja 2
Jodłowa 1
Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego 1
Jordanów 1
Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 1
Kalisz 3
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 3
Katowice 34
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 1
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 5
IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka 3
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie 25
Kazimierza Wielka 3
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej 3
Kędzierzyn-Koźle 1
Technikum nr 4 1
Kęty 1
Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego 1
Kielce 21
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 1
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego 10
IV Liceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 3
VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego 7
Kleszczów 1
Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych 1
Kolbuszowa 1
Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara 1
Kołobrzeg 1
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika 1
Konin 9
II Liceum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 3
Końskie 20
I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 3
II Liceum Ogólnokształcące 17
Koszalin 3
II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego 3
Kraków 491
I Liceum Ogólnokształcące 67
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego 53
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego 7
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego STO 5
IV Liceum Ogólnokształcące 6
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny z Nazaretu 1
Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek 10
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego 21
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące 11
Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3 3
Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 7 w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich 1
Technikum Łączności nr 14 w Zespole Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku 41
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego 171
VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 3
VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej 14
VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja 3
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego 45
VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące 7
X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 15
XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej 1
XII Liceum Ogólnokształcące 1
XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte 1
XX Liceum Ogólnokształcące 4
Krasnystaw 6
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły 6
Kraśnik 42
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół nr 1 7
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja 34
Technikum nr 1 w Kraśniku 1
Krosno 98
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 85
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja 5
III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 1
Technikum nr 5 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 7
Krościenko nad Dunajcem 1
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 1
Krzepice 1
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Władysława Broniewskiego 1
Kwidzyn 22
I Liceum Ogólnokształcące im. dr Władysława Gębika 6
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 4
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów 11
Technikum nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Technicznych 1
Legnica 3
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 3
Leżajsk 19
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego 16
Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki 3
Limanowa 27
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana 15
IV Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego 1
Technikum w Zespole Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego 9
Lubaczów 7
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 7
Lubartów 19
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki 5
II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja 14
Lubawa 2
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Zespole Szkół 1
Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół 1
Lublin 341
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 125
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego 94
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej 39
IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 7
Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego 3
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi 20
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego 11
Technikum Chemiczne w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga 1
Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów 1
Technikum Ekonomiczno-Handlowe w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego 1
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej 11
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki 26
XXIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II 1
XXX Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie 1
Lubsko 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych 1
Lusina 1
International School of Kraków 1
Łańcut 6
I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza 6
Łódź 18
Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej 11
Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata 2
XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego 5
Łuków 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 1
Miechów 7
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 7
Mielec 37
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego 1
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 36
Milówka 2
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marii Konopnickiej 2
Muszyna 11
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego 11
Myszków 1
Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego 1
Myślenice 31
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 20
II Liceum Ogólnokształcące 8
Liceum Profilowane w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolski Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego im. Tytusa Chałubińskiego 3
Nowa Sól 4
Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1
Technikum im. Włodzimierza Krukowskiego w Nowej Soli 3
Nowy Sącz 58
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza 25
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 9
Ogólnokształcące Liceum Akademickie Jezuitów 7
Technikum nr 5 w Zespole Szkół Budowlanych 1
Technikum Zawodowe nr 7 w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen. Józefa Kustronia 16
Nowy Targ 18
I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego 14
II Liceum Ogólnokształcące 4
Olkusz 5
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego 5
Olsztyn 1
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 1
Opatów 3
Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Zespole Szkół nr 2 3
Opoczno 25
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących 25
Opole 35
II Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej 25
III Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie 10
Ostrowiec Świętokrzyski 24
II Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Chreptowicza 24
Oświęcim 11
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego 11
Pabianice 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego 2
Pajęczno 5
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza 5
Pawłowice 2
Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II 2
Piekary 5
Liceum Ogólnokształcące w Centrum Edukacyjnym "Radosna Nowina 2000" 5
Piła 3
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie 1
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica 2
Pińczów 15
Liceum Ogólnokształcące im. Hugo Kołłątaja 15
Pionki 3
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej 3
Piotrków Trybunalski 23
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego 23
Płock 7
Liceum Ogólnokształcące im. marsz. Stanisława Małachowskiego 7
Połaniec 2
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" 2
Poznań 18
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 12 12
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 6
Przemyśl 36
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego 16
II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego 16
Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego 4
Przeworsk 4
Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły 3
Liceum Profilowane im. Króla Władysława Jagiełły 1
Pszczyna 4
III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 4
Puławy 15
I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego 7
II Liceum Ogólnokształcące 8
Pyskowice 1
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej 1
Rabka-Zdrój 7
I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera 6
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół 1
Racibórz 5
II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 5
Radgoszcz 1
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radgoszczy 1
Radom 29
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego 5
Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte 1
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego 23
Radomsko 9
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 9
Radzyń Podlaski 8
I Liceum Ogólnokształcące 8
Ropczyce 6
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 6
Rybnik 41
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich 4
II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących 35
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej 1
Rzeszów 44
I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego 6
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli 13
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 17
IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie 1
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek 7
Sandomierz 10
I Liceum Ogólnokształcące "Collegium Gostomianum" 7
II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 3
Sanok 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 2
Skarżysko-Kamienna 5
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 5
Słupsk 10
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 1
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 9
Sokółka 1
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół 1
Sosnowiec 23
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 16
Technikum nr 8 w Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych 7
Stalowa Wola 48
Liceum Ogólnokształcące 1
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej 30
Samorządowe Liceum Ogólnokształcące 17
Starachowice 3
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 1
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 2
Staszów 5
Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 4
Technikum w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica 1
Strzyżów 9
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 9
Suwałki 21
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 14
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta Podhorskiego w Zespole Szkół nr 2 7
Szczecin 9
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I 8
XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 1
Świdnica 18
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza 7
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących 11
Świdnik 7
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego 6
II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1
Tarnobrzeg 15
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Zespole Szkół Społecznych nr 1 3
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 7
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Małego Księcia 5
Tarnowskie Góry 5
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 5
Tarnów 51
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego 23
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 14
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 4
Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego 4
Tomaszów Mazowiecki 15
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 15
Toruń 4
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących "Gimnazjum i Liceum Akademickie" 4
Tychy 13
I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego 10
IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka 3
Ustrzyki Dolne 3
Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego 3
Wadowice 12
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marcina Wadowity 9
Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 2 im. ks. Stanisława Staszica 3
Wałbrzych 2
II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja 2
Warszawa 8
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Zespole Szkół Społecznych STO 3
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej 2
V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana 1
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 82 1
Wejherowo 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1
Wieliczka 9
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki 9
Wieluń 2
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki 2
Włoszczowa 15
I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego 15
Wodzisław Śląski 12
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich 7
II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych 5
Wolbrom 2
Liceum Ogólnokształcące im. Romuald Traugutta 2
Wrocław 2
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza 2
Zabrze 1
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 1
Zakopane 3
I Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera 3
Zamość 92
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego 49
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej 29
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej 3
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida 11
Zawiercie 4
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących 4
Zielona Góra 17
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Edwarda Dembowskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego 1
IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Akademickich 8
V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego 2
Żary 2
Katolickie Liceum Ogólnokształcące 2
Żywiec 47
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika 32
Technikum w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych 15