13.04.2021

Informacja o możliwości rezerwacji noclegów podczas III etapu XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Informujemy, że na czas trwania III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”, w dniach 23-25 kwietnia 2021 r. oferujemy możliwość wykupu noclegów w Domu Studenckim Babilon. Dom studencki zlokalizowany jest na terenie Miasteczka Studenckiego AGH, ul. Rostafińskiego 11 w Krakowie.

Strona Miasteczka Studenckiego AGH

Zakwaterowanie w DS. Babilon będzie możliwe w części hostelowej w pokojach typu studio, w cenie 80 zł/pokój 2-osobowy/doba oraz 60 zł/pokój 1-osobowy/doba.

Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny, prosimy zainteresowanych noclegiem o wcześniejszą rezerwację miejsc:

po uprzednim podaniu hasła: Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”.

Przypominamy, że zgodnie z zapisem w regulaminie Olimpiady, AGH nie pokrywa kosztów noclegów i wyżywienia.

Szczegółowe informacje dotyczące hostelu

Lokalizacja DS-2 Babilon względem sal egzaminacyjnych

Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.